top of page
IMG_1377.jpeg
Kurzy pro ŽENY
Hormonální jógová terapie

KDY:  

13. - 14. 4. 2024 - víkendový kurz (sobota 10 - 17:00, neděle 9 - 15:00)

18. - 19. 5. 2024 - víkendový kurz (sobota 10 - 17:00, neděle 9 - 15:00)

NOVINKA!

9. 4. - 14. 5. 2024 - docházkový kurz (úterky 18:45 - 20:15) - ŽIVĚ či ON-LINE se záznamem ve skupině FB na 3 měsíce (pro všechny)

KDE:  

Sál - regenerační a vzdělávací centrum, Šubertova 4, Ostrava 

CENA:  

2990,- Kč / osoba (v ceně jsou skripta, pitný režim) - víkendový kurz

3180,- Kč / osoba (v ceně jsou skripta a záznam kurzu) - docházkový kurz

HJT PRO MUŽE A PRO PODPORU METABOLISMU
pouze individuální kurzy
OZVĚTE SE MI

O kurzu

Pokud objednáváte dvě osoby a chcete každá zvlášt doklad (např. pro pojištovnu - možnost čerpat příspěvek na pravidelné cvičení), je nutné udělat DVĚ OBJEDNAVKY a zaplatit každá ze svého účtu! Kurz lze také hradit z FKSP nebo zaměstnaneckého programu Benefit (v tomto případě mě kontaktujte e-mailem).

Do poznámky uveďte, prosím, důvod Vašeho zájmu o kurz HJT (Vaše zdravotní problémy apod.), popř. že máte dárkový poukaz. Děkuji! 

VÍKENDOVÝ KURZ - sobota + neděle - POUZE ŽIVĚ!

DOCHÁZKOVÝ KURZ - 6x úterky 18:45 - 20:15 - dvě varianty:  

1) ŽIVĚ + záznam (záznamy na 3 měsíce po kurzu)                                                                                                                              

2) ON-LINE + záznam (záznamy na 3 měsíce po kurzu + 1 opakovací ON-LINE lekce živá jako BONUS zdarma pro kontrolu)

Úžasný energií nabitý víkendový kurz (sobota + neděle) nebo docházkový kurz (6x po 1,5 hodině - přenášen on-line do FB skupiny, záznamy zůstávají na 3 měsíce od skončení kurzu) Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, během kterého se naučíte celou sestavu HJT, antistresové techniky a dozvíte se mnoho užitečných informaci! Během jednoho víkendového kurzu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra!

HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální disbalancí (bližší informace najdete na webových stránkách www.hormonalnijogaostrava.cz). 

CO S SEBOU: pohodlné oblečení (cvičební pomůcky jsou k dispozici v jógovém studiu), lehké občerstvení během dne. Pitný režim je zajištěn u víkendového kurzu.

​Přihláška je platná až po zaplacení kurzu! V případě, že se na seminář nemůžete dostavit, je možné za sebe poslat náhradnici. Ze zdravotních důvodů je možný přesun na jiný kurz. Absolvování tohoto semináře neopravňuje sestavu vyučovat dále! Změny v termínech vyhrazeny. Prosím o prostudování Obchodních podmínek před zakoupením kurzu.

Účastnice víkendového semináře si s sebou odnesou materiály zdarma ke cvičení doma. Není povoleno si pořizovat vlastní nahrávky či fotografie. Po absolvování semináře budete schopné sestavu samostatně cvičit. Je vhodné ji cvičit minimálně 3x týdně, ideálně každý den :-)

Těším se na Vás! Linda

Chci se přihlásit

bottom of page