top of page

O MNĚ

Linda_edited.png
Mgr. LINDA LACINOVÁ

- certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro ženy, muže i diabetiky

- certifikovaná lektorka Školy pánevního dna Renaty Sahani metodou 3x3

- lektorka jógy zdravě respektující funkční anatomii

- zakladatelka a organizátorka Yoga & Fyzio FEST 

- zakladatelka Centra hormonální rovnováhy v Ostravě

Jsem maminkou tří dětí, učitelkou psychologie, filosofie a němčiny na střední škole, instruktorkou jógy ve stylu vinyasa a hatha a hlavně – od roku 2016 certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro ženy, muže a diabetiky a zakladatelkou Centra hormonální rovnováhy v Ostravě, pod jehož záštitou organizuji mnoho zajímavých přednášek a seminářů významných odborníků. Spolupracuji také s Centrem hormonální jógy v Praze, které je zaštítěno přímo samotnou Dinah Rodrigues.
 

Hormonální jógová terapie je oblast práce s tělem, myslí, duší i energií, která mě velice oslovila a již čtvrtým rokem pozoruji sama na sobě i na mých klientech úžasné benefity této metody. Díky tvůrkyni této metody Dinah Rodrigues mám tu čest předávat její poznatky a sestavy dál. Ukazuji ostatním ženám, mužům i diabetikům cestu k hormonální rovnováze a k odstranění jejich případných potíží způsobených hormonální nerovnováhou.

Všechny mé kurzy, semináře i lekce jsou protkány mou láskou k józe a snažím se předávat nejen fyzické cvičení a praktikování ásan, ale také kouzlo okamžiku tady a teď, střípky jógové filosofie, díky níž pochopíme lépe smysl a podstatu jógy jako takové, učíme se společně vnímat sami sebe, pracovat s energií, zpívat mantry, meditovat. Učení jógy a předávání tohoto životního stylu se stalo mým životním posláním a naplněním! Namaste!

E-mail: info@hormonalnijogaostrava.cz

Telefon: +420 777 80 97 80

Adresa studia: 

Sál - relaxační a vzdělávací centrum

Šubertova 4, Ostrava - centrum

Vstup z parkoviště, bývalý Panský dvůr (nyní u restaurace Rong Vang, 2. NP)

K Sálu se přiblížíte hned několika tramvajovými spoji (1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 14) a autobusem (99) ze zastávky Stodolní. Cesta od zastávky zabere dvě minuty. Cesta od trolejbusových zastávek Konzervatoř a Husův sad trvá cca 5 minut chůze. Nedaleko je také vlaková zastávka Stodolní. 

Přímo před domem je větší parkoviště k využití o víkendu zdarma. Lze také parkovat v přilehlých uličkách nebo na ulici Poděbradova.

Kontaktuj mě, jsem tady pro tebe

Děkuji za Tvůj dotaz! Ozvu se co nejdříve buď e-mailem nebo telefonicky.

Linda

bottom of page