REFERENCE KLIENTŮ MÝCH KURZŮ

Dvoudenní kurz HJT s Lindou s radostí doporučuji. Pozitivni, vstřícný, skvěle "strukturovaný" přístup lektorky mi vyloženě vyhovoval. Kurz jsem absolvovala v dubnu - od té doby cvičim - nejsem dokonalá - zvládám to 3 až 5x v týdnu, přesto vnímám výsledky, např. úprava cyklu, měně bolestivá a někdy i nebolestivá mestr., vice energie, méně nemocí. A když necvičím, tak mi to vyloženě chybí... takže zase cvičím 😊. Děkuji Lindo 🍀🍀🍀, jít na tento kurz k tobě byl můj krok.

Martina O.

13.8.2018

Dvoudenní kurz HJT určitě všem doporučuji. Absolvovala jsem kurz 18.-19.8.2018. Linda trpělivě vše vysvětlila, nabila nás energií. Mám za sebou tři dny, kdy poctivě vstávám ve 4.55 a cvičím. Zatím se vždy moc těším, ráno je pro mě pohodové a klidné. Těším se na účinky. Lindě moc, moc děkuji. Věřím, že mé neduhy vymizí. :)

Markéta B.

22.8.2018

Po józe s Lindou se citim skvele, plna energie. Minimalne jeden vysledek uz vidim ted-nejsem unavena a na ranni cviceni se tesim. Dekuji 

Bára D.

28.1.2019

Skvěle jsem si užila víkendové cvičení👍, vřele doporučuji absolvovat-jak se cítit skvěle, udělat něco pro sebe,pro své zdraví 😁 a taky poznat sama sebe 😉. Linda mi jako lektorka sedla perfektně.
Zatím cvičím po kurzu pravidelně, dodává mi to potřebnou energii a jako bonus jsem zatím pozitivní, více se směji a na každé cvičení se těším 😁

Tatiana G.

29.1.2019

Kurz jsem absolvovala v dubnu 2018 a nelituji ani minuty času a ani jediné koruny... Nejsem moc typ na hromadné cvičící aktivity, ale Linda je profík se skvělým přístupem a atmosféra na kurzu byla, bez nadsázky, přátelská. Jsem ráda, že jsem se na kurz přihlásila. Neváhejte, ať už vás trápí cokoliv, výsledky jsou - některé přišly hned, na ten největší si musíme počkat do dubna. :-)

Veronika N.

3.2.2019

Úžasný víkend! :-) Nikdy by mě nenapadlo, že se budu těšit domů na svou jóga-chvilku :-) Děkuji, Lindi, s výsledky se určitě pochlubím :-)

Kateřina P.

13.3.2018

Jsem čerstvý absolvent víkendového kurzu hormonální jógy a ač jsem tomu nepřisuzovala moc velkou váhu, naplnil mě novou pozitivní energii, silou a naději. Učím se sestavu, cvičím a funím a je mi fajn. Všem vřele doporučuji :) , moc děkuji Lindo

Lenka C.

27.3.2018

Kurz byl naprosto úžasný, Linda je skvělá lektorka, dozvěděla jsem se spoustu zajímavých a užitečných informací nejen o józe, určitě jej doporučuji všem ženám!

Jana P.

3.2.2019

1 / 1

Please reload