top of page
DSCF7894.jpg
SÉRIE 4 LEKCÍ (ŽIVĚ a ON-LINE se záznamem)
JÓGA PRO KLIDNOU MYSL

KDY:  

1. LEKCE: 28. 5. 2024 (úterý 18:15 - 19:45)

2. LEKCE: 4. 6. 2024 (úterý 18:15 - 19:45)

3. LEKCE: 11. 6. 2024 (úterý 18:15 - 19:45)

4. LEKCE: 18. 6. 2024 (úterý 18:15 - 19:45)

ŽIVĚ či ON-LINE se záznamem na 3 měsíce (pro všechny)

KDE:  

Sál - regenerační a vzdělávací centrum, Šubertova 4, Ostrava 

ON-LINE

CENA:  

Cena všech 4 lekcí:  1190- / osoba (v ceně záznam) 

O kurzu

Novinka! Představuji vám nový kurz: Jóga pro klidnou mysl

V dnešním hektickém světě je klidná mysl a vyrovnané tělo základem šťastného a zdravého života. Připoj se k mému novému kurzu "Jóga pro klidnou mysl" a objev cestu k vnitřnímu míru a rovnováze. Pomocí jógy, dechových technik, relaxace. 

  • Chceš se zbavit nespavosti a zlepšit kvalitu spánku? 

  • Máš často špatnou náladu a cítíš se vyčerpaně a ráno unavená? 

  • Trápí tě úzkosti a strach? 

  • Jsi každý den ve stresu a napětí? 

  • Chceš najít vnitřní rovnováhu a klid? 

Pak je tento kurz právě pro tebe jako stvořený! 

Co tě čeká v kurzu "Jóga pro klidnou mysl"?

Pohodové a klidné lekce jógy: Každá lekce je navržena tak, aby ti pomohla uvolnit napětí a stres. Budeme pracovat na posílení našeho těla, ale také na zklidnění mysli. Všechny metody a pozice jsou jednoduché, ale účinné, a jsou vhodné pro všechny úrovně.

Antistresové techniky: Naučíš se různé techniky, které ti pomohou zvládat stres v každodenním životě. Ať už jsi v práci, doma nebo na cestách, tyto techniky můžeš využít kdekoliv a kdykoliv.

Řízená relaxace: Každá lekce končí řízenou relaxací, která ti umožní plně se uvolnit a zklidnit. Je to skvělý způsob, jak zakončit cvičení a připravit se na další den.

Nyní je čas změnit vnímání a prožívání nepříjemných situací. Nauč se jak! 

Získej znalosti o tom, jaký vliv má jóga, psychosomatika a energie na tvou psychickou pohodu a jak cvičení další techniky mohou pomoci harmonizovat nejen naše tělo, ale také mysl. 

Co kurz nabízí?

  • 4 antistresové večery: Čtyři večery plné klidu a pohody čekají jen na tebe. Každý večer se zaměříme na jinou oblast a techniky, které ti pomohou zbavit se napětí a stresu.

  • Zklidnění mysli a těla: Naučíš se, jak prostřednictvím těla uklidnit mysl. Budeme se zaměřovat na dechová cvičení, která ti pomohou dosáhnout vnitřního klidu.

  • Praktické techniky: Získáš praktické nástroje a techniky, které můžeš okamžitě začít používat ve svém každodenním životě.

Pro koho je kurz určen?

Kurz "Jóga pro klidnou mysl" je vhodný pro všechny, kdo hledají způsob, jak zvládat stres a najít vnitřní rovnováhu. Ať už jsi začátečník nebo pokročilý, tyto lekce ti nabídnou něco nového a užitečného.

Připoj se!

Nečekej déle a přidej se k novému kurzu "Jóga pro klidnou mysl". Zklidni svou mysl, posilni své tělo a nauč se, jak se zbavit napětí a stresu kdykoliv a kdekoliv. Dech je klíčem k vnitřnímu míru a já tě naučím, jak ho využít. Navíc díky ON-LINE záznamu ti nic neuteče, ani kdybys nemohla na některou lekci dorazit osobně. Všechny lekce dostaneš jako záznam. 

Začni svou cestu k vnitřnímu klidu a rovnováze ještě dnes!

Chci se přihlásit

bottom of page