14ti DENNÍ KURZ HJT pro ženy!

April 25, 2020

Milé ženy! Od 11. 5. jsem pro Vás připravila novinku! 14ti denní docházkový kurz HJT pro ženy v prostředí nádherné soukromé zahrady! Neváhejte dlouho, kapacita je omezena 9 osobami! Sejdeme se 4x, vždy pondělí a pátek od 17:00 do 19:00. Začínáme v pondělí 11. 5.! Neváhejte a přihlaste se! Bližší informace v sekci KURZY.

Těším se na Vás! 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE HJT v době KORONAVIRU

April 04, 2020

Milé ženy! Mám pro Vás nabídku! Jelikož kurzy jsou teď zakázané, co takhle jakmile se trošku situace uvolní INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA u vás na zahradě, případně by šlo i u nás venku :-) Vše se dá domluvit, napište mi mail a nebo zavolejte! info@hormonalnijogaostrava.cz nebo 777809780. Pokud vás bude více (a situace to dovolí), cena bude samozřejmě upravena. Ceník najdete na mých webech. Těším se na Vás! Pište a rezervujte si termíny! Ty budou samozřejmě závislé také na počasí, abychom opravdu mohly cvičit bezpečně venku! Moc termínů nebude, ale budu se snažit vyjít co nejvíce vstříc!

KURZ PRO MAXÍKA!!!! 8.-9.5.2020

March 07, 2020

Rozhodla jsem se zorganizovat kurz HJT pro ženy navíc v termínu 8. - 9. 5. 2020 a celou částku, kterou vyberu z Vašich kurzovných věnuji malému Maxíkovi a pošlu na jeho transparentní účet! 

www.pribehmaxika.cz 

PŘIJĎTE SE NAUČIT CELOU SESTAVU V PÁTEK A SOBOTU A UDĚLEJTE ZÁROVEŇ DOBRÝ SKUTEK! 

Nové kurzy od ledna 2020!

January 01, 2020

Již jsou známy termíny na další kurzy od ledna 2020! Koukněte se a vyberte si správný čas, kdy si na víkend odpočinete a zároveň se naučíte úžasnou sestavu hormonální jógové terapie :-) Jelikož je o mé kurzy velký zájem a často je mnoho náhradníků, kteří se na kurz nedostanou, máte jich na výběr nyní opravdu hodně! Dále jsem jako jedna z lektorek HJT součástí týmu Centra hormonální jógy v Praze, které je jako jediné v ČR zaštítěno samotnou Dinah Rodrigues a pod jehož záštitou učí jen ty nejlepší lektorky po celé ČR! Je mi ctí, že mohu být součástí teamu! 

V Ostravě také opět pro velký úspěch bude konán v LANADE měsíční kurz - naprostá novinka! Kdo nechce na víkendový kurz, má možnost se nyní naučit HJT pomalu, rozloženě, během čtyř úterních večerů. Koukněte na kurzy a neváhejte dlouho! Místa se začínají plnit :-) 

Těším se na Vás! Linda

PŘÍSPĚVKY NA KURZ JÓGY od pojišťoven

January 01, 2019

Rozhodli jste se zúčastnit kurzu Hormonální jógové terapie? Mám pro Vás dobrou zprávu! Využijte příspěvků na podporu zdraví své pojišťovny!

 

Po zaplacení kurzu ode mně dostanete elektronickou fakturu, kterou si s výpisem z účtu či dokladem o zaplacení z Vaší banky můžete uplatnit na Vaší pojišťovně. Prosím, informujte se ve své pojišťovně o možnostech proplacení "kurzu jógy" (nemusíte specifikovat více). 

Aktuální poskytované příspěvky, na které lze mé kurzy uplatnit: 

201 - Voj. ZP - 500,- (předložit do 90 dní, nejpozději do 31.12.2020)

205 - ČPZP - 700,- (předložit do 60 dní, nejpozději do 31.12.2020)

111 - VZP - 500,- (předložit do 90 dní, nejpozději do 30.11.2020)

207 - OZP - až 2000,- (specifické programy, doporučuji zjistit)

209 - ZPŠ - 300,- 

211 - ZPMV - 500,- (předložit do 90 dní, nejpozději do 15.12.2020)

213 - RBP - 500,- (nutno být v Moje RBP, předložit do 60 dní, nejpozději 30.11.2020)

213 - RBP - 1000,- - cvičení pro ženy, do 6 měsíců po porodu

213 - RBP - nákup permanentky na pohybové aktivity pro diabetiky – příspěvek ve výši 50 % z ceny permanentky (čili příspěvek 50% na cenu kurzu či individuálu)

Za informace zde uvedené neručím, prosím, pro jistotu si je ověřte u své pojišťovny a ptejte se, zda přispívá na "KURZ JÓGY". Děkuji! 

Těším se na Vás! Linda

PS V případě objednávání kurzu mi do poznámky raději napište, že chcete doklad uplatnit na pojišťovně. Děkuji! 

FACEBOOKOVÁ SKUPINA Jóga a hormonální rovnováha

August 25, 2019

Milí příznivci jógy :-) vytvořila jsem veřejnou skupinu, ve které budou zajímavé informace, sdílené články, možná i nějaká videa apod., které pro vás chystám! Přidejte sebe i své přátele! Budu ráda, když vytvoříme fajn skupinu, díky které se mnohé informace, které hledáte a nemůžete třeba najít, dostanou k těm, kteří je potřebují! Těším se na společné "tvoření" :-) Linda

https://www.facebook.com/groups/hormonalka/

February 09, 2019

Mám velkou radost, že můj nápad po několika měsících získal finální podobu! V mém domovském Shanti Yoga Studiu vzniká nové CENTRUM HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY!

Na co se můžete těšit? Již nyní je celé jaro plné zajímavých přednášek a besed s odborníky z oblasti hormonální jógy nebo lékaři, kteří jsou naprosto unikátní. Přijedou Adéla a Petr Bavlšíkovi, zakladatelé Centra hormonální jógy v Praze a uspořádali jsme pro Vás přednášku o HJT, opakovací kurz pro absolventky kurzů i celodenní workshop HJT PRO MUŽE. Dále přijal mé pozvání gynekolog MUDr. Bohdan Haltmar, který bude formou besedy povídat o problémech, které nás, ženy, často trápí (problémy s menstruací, polycystické vaječníky, neplodnost apod.). A rozhodně si nenechte ujít naprosto úžasnou přednášku funkčního lékaře MUDr. Jana Vojáčka z Prahy z cyklu "Umění být zdráv", který se podělí o své zkušenosti a poznatky z oblasti epigenetiky a funkčního lékařství a zajímavou a zábavnou formou nás seznámí s tím, jak být zdráv a hlavně - jak si zdraví udržet! 

Věřím, že se Vám budou aktivity Centra hormonální rovnováhy líbit a budu se těšit na různých akcích naviděnou! 

Vaše Linda

NOVÉ KURZY V ROCE 2019

March 05, 2019

Již nyní jsou vypsané kurzy hormonální jógové terapie až do června 2019! Neváhejte a podívejte se na nabídku víkendových kurzů, které jsem pro vás přichystala na rok 2019 a vyberte si ten svůj! Těším se na vás! 

INDIVIDUÁLNÍ KURZY

March 05, 2019

Chcete se naučit celou sestavu HJT spolu se svým partnerem či partnerkou? Jsem tady pro Vás a během tří dvouhodinových individuálních lekci Vás naučim celou sestavu HJT pro ženy a muže najednou, antistresové cviky a mnoho dalšího, co s HJT souvisí! V předem dohodnutém termínu a v pohodlí Vašeho domova nebo v dohodnutých prostorách. Těším se na Vás!

Individuální kurz trvá obvykle 3x2hodiny, ale není to pravidlem. 

 

Cena zahrnuje individuální lekce HJT, materiály a dopravu v rámci Ostravy k zákaznici. 

 

V případě, že bude osob více, je cena následující:

1 osoba - 700,-/60 minut

2 osoby - 1200,-/60 minut (tedy 600,-/60min./os.)

3 osoby - 1500,-/60 minut (tedy 500,-/60min./os.) 

Více než 3 osoby na individuální kurz nejsou vhodné.

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu: info@hormonalnijogaostrava.cz

HJT PRO MUŽE A DIABETIKY

July 13, 2017

Jsem moc vděčná, že jsem měla tu čest stát se certifikovanou lektorkou také Hormonální jógové terapie pro muže a diabetiky! 

HJT pro muže je vhodná zejména pro všechny muže, kteří trpí stresem a jsou pod neustálým tlakem, což způsobuje snižování hormonální hladiny. 

HJT pro diabetiky je sestava určená pro všechny, kdo mají oslabenou slezinu, slinivku a játru! Proto neváhejte a přijďte se na kurz naučit i tuto krásnou sestavu, která je vhodná pro každého! 

Těším se na Vás! Linda

GRAVIDJÓGA od září 2017

August 09, 2017

Milé těhulky a nastávající maminky! Od 7.9.2017 pro Vás otevírám nový kurz GRAVIDJÓGY systémem Mgr. Andrey Smékalové, který je vhodný a naprosto bezpečný pro všechny nastávající maminky od prvního dne těhotenství až do porodu! Budeme se jemně protahovat, posílíme partie, které by mohly zlobit v období těhotenství a zároveň na Vás čekají i velmi příjemné relaxace! Těším se na Vás! 

Please reload

Nahoru

Sledujte nás

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

​© 2016 Hormonální jógová terapie - Mgr. Linda Lacinová

Centrum hormonální rovnováhy

Telefon: +420 777809780

E-mail: info@hormonalnijogaostrava.cz