top of page
HJT-5.jpg

NOVINKY

Zde se dozvíte o nejnovějších kurzech, lekcích, přednáškách či změnách, které by pro vás mohly být důležité.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek z Centra hormonální rovnováhy a nepropásněte žádné akce, přednášky, kurzy, novinky, slevy či zajímavé informace!

IMG_2461.jpg
NOVÉ KURZY 2024

Od ledna 2024 jsou pro Vás připraveny NOVÉ KURZY 2024! Podívejte se a vyberte si správný čas, kdy si během víkendu budete chtít odpočinout a a zároveň se naučit úžasnou sestavu hormonální jógové terapie! Jelikož je o mé kurzy veliký zájem a často je mnoho náhradníků, kteří se na kurz nedostanou, máte na výběr každý měsíc jeden. Kapacita je omezena a doporučuji objednat si kurz opravdu v předstihu. Těším se na Vás! 

NOVĚ MOŽNOST ABSOLVOVAT INDIVIDUÁLNÍ KURZY TAKÉ ON-LINE! V případě zájmu pište na info@hormonalnijogaostrava.cz.

IMG_8101.jpeg
Nové lekce Jógy zdravě

Od září 2023 jsou vypsány nově lekce Jógy zdravě - lekce Jógy zdravě je vedena v rytmu dechu s prvky fyziojógy a zohledňuje funkční anatomii a pohyb. Je protkána antistresovými technikami z hormonální jógové terapie. Vhodná pro začátečníky i pokročilé.

KDY?

STŘEDY:     8:15 - 9:15 hod. 

ČTVRTKY:  18:45 - 19:45 hod. 

KDE?

Sál - regenerační a vzdělávací centrum, Šubertova 4, Ostrava (centrum)

 

REZERVACE

YFF IG příspěvky.jpg
Yoga & Fyzio FEST 2024

Přijměte naše nejsrdečnější pozvání na unikátní festival Yoga & Fyzio FEST!

Tento festival je mostem mezi celostní medicínou, fyzioterapií, psychosomatikou, funkčním pohybem, jógou a zdravým životním stylem.  

Koná se v termínu 28. - 29. 9 2024 v TROJHALÍ KAROLÍNA v Ostravě.

 

Program je nabitý více než 40 lekcemi předních lektorů jógy a funkčního pohybu a 14 přednáškami lékařů, fyzioterapeutů, pohybových specialistů a dalších odborníků. Těšit se také můžete na skvělý a bohatý doprovodný program, dětskou stage, stánky prodejní i jiné, skvělé jídlo a v neděli večer na bohatou tombolu. 

www.yogafyziofest.cz

zabalený dárek
DARUJTE ZDRAVÍ 

Nevíte, co darovat na Vánoce či k narozeninám? Kurz HJT je skvělou volbou! Dárkový poukaz Vám bude doručen na Vámi zadanou adresu nebo elektronicky e-mailem a termín si dohodnu pak s obdarovanou. 

darování Jar
PŘÍSPĚVKY NA KURZ JÓGY od pojišťoven

Rozhodli jste se zúčastnit kurzu Hormonální jógové terapie? Mám pro Vás dobrou zprávu! Využijte příspěvků na podporu zdraví své pojišťovny

Po zaplacení kurzu ode mě dostanete elektronickou fakturu a dodací list, kterou si můžete uplatnit na Vaší pojišťovně. Prosím, informujte se ve své pojišťovně o možnostech proplacení "kurzu jógy" (nemusíte specifikovat více). Příspěvky bývají mezi 500,- - 700,- Kč a pro diabetiky některé pojištovny přispívají i 50% z ceny kurzu! 

bottom of page