top of page
HJT-5.jpg

NOVINKY

Zde se dozvíte o nejnovějších kurzech, lekcích, přednáškách či změnách, které by pro vás mohly být důležité.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek z Centra hormonální rovnováhy a nepropásněte žádné akce, přednášky, kurzy, novinky, slevy či zajímavé informace!

IMG_2461.jpg
NOVÉ KURZY 2022

Od ledna 2022 jsou pro Vás připraveny NOVÉ KURZY 2022! Podívejte se a vyberte si správný čas, kdy si během víkendu budete chtít odpočinout a a zároveň se naučit úžasnou sestavu hormonální jógové terapie! Jelikož je o mé kurzy veliký zájem a často je mnoho náhradníků, kteří se na kurz nedostanou, máte na výběr každý měsíc jeden. Kapacita je omezena a doporučuji objednat si kurz opravdu v předstihu. Těším se na Vás! 

zabalený dárek
DARUJTE ZDRAVÍ 

Nevíte, co darovat na Vánoce či k narozeninám? Kurz HJT je skvělou volbou! Dárkový poukaz Vám bude doručen na Vámi zadanou adresu nebo elektronicky e-mailem a termín si dohodnu pak s obdarovanou. 

darování Jar
PŘÍSPĚVKY NA KURZ JÓGY od pojišťoven

Rozhodli jste se zúčastnit kurzu Hormonální jógové terapie? Mám pro Vás dobrou zprávu! Využijte příspěvků na podporu zdraví své pojišťovny

Po zaplacení kurzu ode mě dostanete elektronickou fakturu a dodací list, kterou si můžete uplatnit na Vaší pojišťovně. Prosím, informujte se ve své pojišťovně o možnostech proplacení "kurzu jógy" (nemusíte specifikovat více). Příspěvky bývají mezi 500,- - 700,- Kč a pro diabetiky některé pojištovny přispívají i 50% z ceny kurzu! 

bottom of page