top of page
HJT-20_edited_edited.jpg

O MNĚ

HJT-48.jpg
LINDA LACINOVÁ

- certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro ženy, muže i diabetiky

- lektorka Školy pánevního dna Renaty Sahani metodou 3x3 ve výcviku

- lektorka jógy zdravě respektující funkční anatomii

- zakladatelka a organizátorka Yoga & Fyzio FEST 

- zakladatelka Centra hormonální rovnováhy v Ostravě

Jsem maminkou tří dětí, učitelkou psychologie, filosofie a němčiny na střední škole, instruktorkou jógy ve stylu vinyasa a hatha a hlavně – od roku 2016 certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues pro ženy, muže a diabetiky a zakladatelkou Centra hormonální rovnováhy v Ostravě, pod jehož záštitou organizuji mnoho zajímavých přednášek a seminářů významných odborníků. Spolupracuji také s Centrem hormonální jógy v Praze, které je zaštítěno přímo samotnou Dinah Rodrigues.
 

Hormonální jógová terapie je oblast práce s tělem, myslí, duší i energií, která mě velice oslovila a již čtvrtým rokem pozoruji sama na sobě i na mých klientech úžasné benefity této metody. Díky tvůrkyni této metody Dinah Rodrigues mám tu čest předávat její poznatky a sestavy dál. Ukazuji ostatním ženám, mužům i diabetikům cestu k hormonální rovnováze a k odstranění jejich případných potíží způsobených hormonální nerovnováhou.

Všechny mé kurzy, semináře i lekce jsou protkány mou láskou k józe a snažím se předávat nejen fyzické cvičení a praktikování ásan, ale také kouzlo okamžiku tady a teď, střípky jógové filosofie, díky níž pochopíme lépe smysl a podstatu jógy jako takové, učíme se společně vnímat sami sebe, pracovat s energií, zpívat mantry, meditovat. Učení jógy a předávání tohoto životního stylu se stalo mým životním posláním a naplněním! Namaste!

KDE PROBÍHAJÍ KURZY?

STUDIO

SÁL - regenerační a vzdělávací centrum 

Prostor sálu je velmi příjemný. Díky vysokým stropům a velkým oknům má přirozené světlo a je dobře větraný. V jeho interiéru nenajdete rušivé prvky. Je proto ideálním prostorem pro soustředění a relaxaci.  

bottom of page